Jak sem smazal facebook

31. října 2011 v 21:56 |  Ty ,,vtipné"
Jednou mi kámoš povídá, zůstali jsme už sami dva, co facebook ještě nemají.
Pročež jsem pravil: ,,Já knížek doma mám plnou knihovnu a obličej mám taky hezký" Podíval se na mě zpod hustého obočí (měl ho po Gandalfovi a Brežněvovi třetí nejhustější) a zeptal se mě, jestli vím o čem je řeč a já mu vyjevil, jenom jednu větu, jenom jednu prostou větu. ,,NE!"
Prý si to mám zjitit, nebo řekne mojí mámě, kdo odnesl tátovu plechovku na červy do babiččina pokoje a vysypal ji dědovi do houpacího křesla po pratetě z Rakouska-Uherska. (uznejte, že pro tento okamžik měl všechny trumfy v ruce on) Dojdu tedy domů, naťukám do vyhledavače facebook. A zjistím, že mi prý pomůže ,,navázat kontakt s lidmi v mém životě a sdílet s nimi své příspěvky"
Tak sem tedy neváhal a zaregistroval sem se tam pod svým ,,pravým" jménem Vilie Zanej. Přidal sem si toho mýho uplně nejvíc nejlepšího kámoše co ví všechno o krevetách. Doprdele furt se mi sem při psaní do toho sere ta kurzíva a já musím pořád jak idiot klikat na to šikmé ÍČKO... Nevěřili by jste tomu, ale facebook mi nabízel kamarády jak velkotovárna na výrobu robopsů AIBO. I ty, které jsem neznal, tak podle něj, sem je znal. Věděl sem díky tomu, že Anna Proletářová je ve vztahu s nějakým dělníkem Toníkem. Dále pak, že Honza Vepřů jí právě kuřecí na smetaně a že Jana Kuřetová jí právě vepřovou panenku. Zjistil sem taky, že moje máma se v pátek 13tého zůčastní pánského striptýzu v Modré ústřici, přičemž doma nám říkala, že jede na noční do práce. Dobré bylo i to, že sem doteď nevěděl, jak vypadá nějaká Hanka Zploštělá, přičemž teď vím, jak vypadá i ve spodním prádle. Líbilo se mi, že spoustě lidem se líbí, když si tam napíšu, že se mi líbí, že se jim to líbí. Pár ,,kámošů" mě označilo ve svém albu, jako šmoulu, pokémona, vánoční stromeček, velikonoční kuře, velikonočního kapra, vánočního beránka, psí exkrement, kočičí krement, nebo mi napsali, že jsem dement. Skámošil sem se tam i s Dominikem Haškem, nebo Antalem Staškem. Pak taky s Jardou Jágrem a Mickem Jaggerem. Všichni mi pak psali, co se jim honí hlavou. Když sem se nudil, tak sem se stal členem mafie a o víkendu jezdil na svou farmu. Vyhrával sem taky peníze v pokeru. A odpovídal na otázky jako: Nudíte se? Ano, ne, nevim.
Mohl sem organizovat různé ,,sportovní akce", jako ,,útok na Kadáfího" ,,pokládání náloží v nákupním centru" nebo ,,Chystám se 11.9.2011 odpálit na nádraží v mém bydlišti" Rozesílal sem pak všem dvanáctistům kámošů zprávu o tom, že facebook bude placený a jediné co je zachrání je rozeslání této zprávy. Když sem třeba jel z práce v šalině, přemýšlel sem co kámošům řeknu, aby se jim to líbilo.

Všechno má však své meze a jednoho dne jsem pochopil, že... no zkrátka...já prostě moc a moc chtěl tohle triko


No a tak se nedalo nic dělat a musel sem disketu, na které sem měl facebook nahranej zformátovat.
Nic víc v tom moji kamarádi nehledejte, facebook je přece v 21.století tak ,,populární" a nemůžeme mít ,,ovce" jen na farmě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama